POZVÁNKA na celokrajský seminář rozhodčích ledního hokeje

POZVÁNKA na celokrajský seminář rozhodčích ledního hokeje,

který se uskuteční v sobotu 3. 9. 2016 v Ústí nad Labem. Kdo bude delegován na utkání, která jsou na programu v tento den, přijede na seminář v 
neděli 4. 9. 2016. Přesný program a podrobnosti o semináři  pošlu v první polovině srpna 2016. Jedná se o jednodenní seminář, který se bude konnat každoročně (účast na tomto semináři je povinná, a omluvy posílat pouze ve vyjímečných případech, které budou posuzovány komisí rozhodčích) a poslouží k výkladu změn v pravidlech ledního hokeje na následující sezónu. Na základě absolvování semináře bude zhotovena Nominační listina rozhodčích pro krajské soutěže na sezónu. Zároveň se při účastech na těchto seminářích bude následně prodlužovat licence a předávat průkazy rozhodčích. Dále zde představíme novou komisi rozhodčích KVV Ústeckého kraje a předneseme plány komise na následující volební období.  
     Součástí tohoto semináře bude seminář pro rozhodčí zvyšujících si kvalifikaci a nováčků. Ten se uskuteční 2. 9. - 4. 9. 2016 a přihlášky na něj, prosím poslejte členům komise rozhodčích zodpovědných za dané místo působení. Předejdeme tím případným komplikacím. 
     Všem chci popřát příjemnou dovolenou a těším se, že se uvidíme v září.
        

S pozdravem
Miroslav Petružálek,tel. 777948954
Předseda KKR KVV Ústí nad Labem